אינדקס הפורומים של הוגוורטס

הוגוורטס
שלום זהו שיחזור האתר! הירשמו תלמדו ותהנו!

פורום זה מתארח בדיבורים  תרום לפורוםתרום לפורום  פתח פורום חינםפתח פורום חינם  FAQFAQ   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   הרשםהרשם 
 קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   פרופילפרופיל   התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחברהתחבר 

תמונות/חידונים/מצחיקים

פרסם נושא חדש   הגב לנושא    אינדקס הפורומים של הוגוורטס -> המשרד של חד קרן
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
חד קרן
מנהלת ראשית

הודעהפורסם: שני ספט' 29, 2008 4:01 pm    נושא ההודעה: תמונות/חידונים/מצחיקים הגב עם ציטוט

פה אני יפרסם חידונים/תמונות וכל מיני בדיחות ואתם תגידו איך הם ותוכלו להוסיף משלכם!!!!

בדיחות:
איך נפלו גיבורים?
שמו להם רגל
--------------------------------------------------------------------------------
שני משוגעים על אופנוע רבים מי ישב ליד החלון
בא משוגע שלישי ואומר: בואו נתחלק לזוגות
--------------------------------------------------------------------------------
איזה מפקח מגיע ממשרד החינוך לבדיקה הוא ניכנס לאחת הכיתות
והכיתה שהוא ניכנס אלייה רועשת ממש חזק
הוא הוציא נער אחד שהיה הכי גבוהה מיכולם ודיבר הכי הרבה
לאחר 15 דקות ניגש תלמיד מהוסס ושואל בפחד את המפקח Confusedאפשר לקבל את המורה שלנו בחזרה???

(3) מה זה ילד גרוזיני על אבא שלו???

תשובה: טלויזיה עם ממיר

(4) למה קוראים לפרח פרח???

תשובה: לא יודע אני עדיין עובד על זה

(5) שלוש משוגעים יושבים ומדברים

משוגע אחד אומר: קראתי ספר עם הרבה עמודים

משוגע שני אומר : קראתי ספר בצבע צהוב

משוגע שלישי אומר : קראתי ספר עם הרבה מספרים

פתאום השומר מגיע אומר לשלושת המשוגעים :מי לקח לי את הספר טלפונים

איך??????????

"אפשר להגיד:רשע,כוח,עצמה וחתיך,ואפשר להגיד פשוט סליתרין!"

תודה וקרדיט לגיא_פוטר!!!

קרדיט ל:Miss.Lola
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
גיא_פוטר
משתמש פרש

הודעהפורסם: שני אוק' 13, 2008 10:50 am    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

חח אהבתי את הראשונה... Laughing
חד קרן
מנהלת ראשית

הודעהפורסם: חמישי אוק' 16, 2008 12:23 pm    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הנה עוד כמה:
1. את כל החגים היהודיים אפשר לסכם כך: הם ניסו . . . פישלו . . ., יאללה בואו נאכל משהו.

2. על הספסל הציבורי ישב לו הומלס עיוור. לידו התיישב רב שנשנש לו מצה. באיזה שהוא שלב הרב החל לרחם על ההומלס ונתן לו חלק מהמצה. אחרי כמה דקות ההומלס פנה לרב עם דמעות בעיניים: "זה פשוט נפלא! מי כתב את זה?"

3. זוג דוסים הגיעו לגן חיות עם כל שמונה עשר ילדיהם, אבל בכניסה נאמר להם על ידי הקופאי שהשעה מאוחרת וגן החיות כבר סגור. הדוסים: "אבל הבטחנו להראות לילדים את הגורילה", הקופאי: "כל הילדים האלה שלכם?" הדוסים: "ברוך השם כן", הקופאי: "תמתינו כמה דקות כאן אני אביא את הגורילה לכאן. היא חייבת לראות את זה".

4. יהודי חוזר מטיול באפריקה, חמוץ כהרגלם של יהודים.
"נו, איך היה ?", שואלים אותו.
"אז ככה. הלכתי בג'ונגל ופתאום פגשתי אריה. הסתובבתי בבהלה כדי לברוח, ופתאום בא לקראתי נמר שטרף אותי".
"אבל אתה הרי חי !!!", אמרו לו.
"נו באמת, לזה אתם קוראים חיים ?"

5. באחת התפילות רואה הרב את אחד האורחים ניגש אל ארון הקודש, סופק כפיו ואומר בהשתפכות:
"תודה, תודה, תודה".
"על מה אתה מודה כל כך ?", שואל הרב.
"אתה רואה את הבניינים האלה ?", מצביע האורח אל מחוץ לחלון, "כולם שלי. רואה את כל המכוניות הללו ? כולם שלי. רואה את ... הכל שלי".
"איך אתה עושה את זה ?", שואל הרב, "אני מתפלל שלוש פעמים ביום, נותן שיעור כל יום, פונה לבוראי בכל מעשיי ולומד בכל הזמן שנותר לי. ובכל זאת, הפרוטה לא מצויה בכיסי".
"אתה יודע למה זה ?", אומר האורח, "זה כי אתה נודניק".

תודה וקרדיט לגיא_פוטר!!!

חזרה למעלה
אילון
גריפינדור-שנה שניה

הודעהפורסם: חמישי אוק' 16, 2008 2:37 pm    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אהבתי את השנייה

אני מורה לתורת הצמחים וגילוי עתידות!!!!!!!!!!!
אני כתב בנביא היומי!!!!!!!!!
אני הילאי!!!!

עברתי את ה1000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני מדריך

תודה רבה לגיא על זה:

כמעט רק לי אין אז גם אני רוצה!

Click here to feed me a Star Fruit!
Get your own at Flyffables!

תעלו לי שלב בבקשה!

זה לא הביצה זה חיה אחרת:

*כי גם אני שונא בצפר!!!!*
העתיקו את זה לחטימתכם כדי לעזור לנו להשתלט עליו!!

גם אתם אוהבים לנד-רובר?

רק בשבילך,בר:
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ MSN Messenger
בר פוטר-קודם
גריפינדור-שנה ראשונה

הודעהפורסם: חמישי אוק' 16, 2008 4:51 pm    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

כן, גם אני אהבתי את השניה...

העבר את הדרקון הזה,
זה משתלם.
סוף ממוזל,
לך, ולהם.

"שער האויב נמצא למטה!"הסיסמה של צבא דרקון-המשחק של אנדר.
"תהיה גאה בעצמך, בוניטו, בחור יפה. אתה יכול ללכת הביתה ולספר לאבא שלך, כן, אני הרבצתי לאנדר וויגין, שהיה בקושי בן עשר, ואני הייתי בן שלוש-עשרה, והיו לי רק שישה חברים שעזרו לי, ואיכשהו הצלחנו להביס אותו, למרות שהוא היה עירום ורטוב ובודד - אנדר וויגין כל כך מסוכן ומפחיד, שכמעט הבאנו מאתיים איש שיעזרו לנו" אנדר, לילדים שרצו להרביץ לו-המשחק של אנדר.
"לא מצאת את הפתק עד שחזרת מהמקלחת, מה?" (בין) "כמובן," (אמר אנדר) "אני לא קרוב לרצפה כמוך." אנדר ובין-המשחק של אנדר.
אנדר חבט בכף יד פתוחה על הקיר וצעק על הילד: "לא אכפת לי יותר מהמשחק!" קולו הדהד במסדרון. ילדים מצבאות אחרים הופיעו בפתחי חדריהם. הוא דיבר בשקט. "אתם מבינים את זה?" הוא לחש. "המשחק נגמר." אנדר, אחרי הניצחון האחרון בבית הספר ללחימה -המשחק של אנדר.
"מצחיק כמו ארנב עם רגל אחת, ולנטיין". "ויש ללא ספק כמה כאלה ביער הזה". "קופצים במעגלים קטנים". פיטר וולנטיין-המשחק של אנדר.
"פלוץ מצופה זהב שכמוך", אמר דינק בעליצות. "ניסינו להחליט אם התוצאות שלך שם הן נס או טעות".
"הרגל" אמר אנדר. אנדר ודינק, לאחר שורת ניצחונות-המשחק של אנדר.
"תגיד," (שאל הארי) "זה קורה רק בתוך הראש שלי, או שזה אמיתי?"
"ברור שזה קורה בתוך הראש שלך, הארי, אבל למה, תגיד לי, זה אומר שזה לא אמיתי?"(דמבלדור) הארי ודמבלדור-הארי פוטר ואוצרות המוות.
"אם לא תהיה בגריפינדור, נמחק אותך מהצוואה, אבל בלי לחץ" רון וויזלי לביתו רוז -הסוף של הארי פוטר ואוצרות המוות.
"כל האמיתות שאני עומד לומר לכם הם שקרים חסרי בושה." (כתבי בוקנון)-עריסת חתול.
ג'ון הולך ורואה את ניוט ישן ליד קן ציור, הציור הוא לוח שחור עם פסים לבנים*ניוט מתעורר*ניוט: "אתה רואה מה זה?"*מדלגת*"זו עריסת חתול" עדין ניוט. (פרוש- לניוט יש תראומת ילדות מהמשחק חוטים "עריסת חתול".)*ניוט:"אחד המשחקים העתיקים ביותר,עריסת חתול.*כבר מאה אלף שנים או יותר, מבוגרים מנפנפים סבכי חוטים בפרצופי הילדים שלהם*אין פלא שילדם גדלים משוגעים. עריסת חתול היא רק אוסף של איקסים בין הידיים של מישהו, וילדים מסתכלים ומסתכלים ומסתכלים בכל האיקסים האלה..." "ו...?" (ג'ון) "שום חתול ושום עריסה מחורבנים!"- לא מצוטט- עריסת חתול.
פעמים אחרי שיחה מסובכת במיוחד. ניוט: "רואה את העריסה? רואה את החתול?"- עריסת חתול.
ישו: "תנו לקיסר את אשר לקיסר" בוקנון:"התעלמו מהקיסר. לקיסר אין צל של מושג מה הולך באמת."-עריסת חתול.
לא זוכרת איפה:בלה בלה בלה (אין לי כח להביא ציטוט) הארץ היחידה שבה 100% מהאנשים, כולל הקיסר שהוציא את הדת אל מיחוץ לחוק, מאמינים בדת של בוקנון, שהוצאה אל מחוץ לחוק על ידי הקיסר-אי שם בעריסת חתול. מיאו.
"מכת משי: כשה ירח בתוך שרשר,/תשל אסתרואידי, מש יוצר ים./כאי לו מארגש לסלעם/יוצר ימי מך תש."-אני ועוד קבוצה של ילדים משוגעים ל כל הראש. אנחנו אפילו ידעים מה זה לעזזל מכת משי.
"פסיו המתרחבים של הדוד אפריים היו מתארכים בכל פעם שהשמש שקעה במזרח"-אמירות חיים המתגלגל, מאת מוטי (מורה שלי) ברייט.
"ממש בשעה מוזרה זו, התכנסנו כאן כולנו בראשו של ברז ערוף ראש וקצוץ כבד. לא קל היה הדבר ולא פשוט היה והווה ויהיה וכך הלאה. שלא לדבר על ולכן לא נדבר על. שלא לומר ולכן כן נאמר לא! אכן כך הוא,וגם הוא לא היה! כל סימני השאלה מתפוגגים מנחת מתחת לראש הסיכה וכך הכדור מתגלגל (אחותך מתגלגלת!) והגלגל מסתובב (סבתא שלו מסתובבת), והילד חורק והילדה (מי יודע?) שונקת!"-אמירות מישהוא מנותק מהמציאות, מאת מוטי ברייט.
חזרה למעלה
גיא_פוטר
משתמש פרש

הודעהפורסם: חמישי אוק' 16, 2008 5:19 pm    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

חח גם אני את השנייה...
shir
גריפינדור-שנה ראשונה

הודעהפורסם: שישי אוק' 17, 2008 12:38 am    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

XD....גם אני...

אני מדריכה!!!

שלכם...XD

חזרה למעלה
בר פוטר-קודם
גריפינדור-שנה ראשונה

הודעהפורסם: שבת אוק' 18, 2008 2:03 pm    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

רק משהוא בקשר לבדיחה הראשונה:
מה בקשר לצומים?

העבר את הדרקון הזה,
זה משתלם.
סוף ממוזל,
לך, ולהם.

"שער האויב נמצא למטה!"הסיסמה של צבא דרקון-המשחק של אנדר.
"תהיה גאה בעצמך, בוניטו, בחור יפה. אתה יכול ללכת הביתה ולספר לאבא שלך, כן, אני הרבצתי לאנדר וויגין, שהיה בקושי בן עשר, ואני הייתי בן שלוש-עשרה, והיו לי רק שישה חברים שעזרו לי, ואיכשהו הצלחנו להביס אותו, למרות שהוא היה עירום ורטוב ובודד - אנדר וויגין כל כך מסוכן ומפחיד, שכמעט הבאנו מאתיים איש שיעזרו לנו" אנדר, לילדים שרצו להרביץ לו-המשחק של אנדר.
"לא מצאת את הפתק עד שחזרת מהמקלחת, מה?" (בין) "כמובן," (אמר אנדר) "אני לא קרוב לרצפה כמוך." אנדר ובין-המשחק של אנדר.
אנדר חבט בכף יד פתוחה על הקיר וצעק על הילד: "לא אכפת לי יותר מהמשחק!" קולו הדהד במסדרון. ילדים מצבאות אחרים הופיעו בפתחי חדריהם. הוא דיבר בשקט. "אתם מבינים את זה?" הוא לחש. "המשחק נגמר." אנדר, אחרי הניצחון האחרון בבית הספר ללחימה -המשחק של אנדר.
"מצחיק כמו ארנב עם רגל אחת, ולנטיין". "ויש ללא ספק כמה כאלה ביער הזה". "קופצים במעגלים קטנים". פיטר וולנטיין-המשחק של אנדר.
"פלוץ מצופה זהב שכמוך", אמר דינק בעליצות. "ניסינו להחליט אם התוצאות שלך שם הן נס או טעות".
"הרגל" אמר אנדר. אנדר ודינק, לאחר שורת ניצחונות-המשחק של אנדר.
"תגיד," (שאל הארי) "זה קורה רק בתוך הראש שלי, או שזה אמיתי?"
"ברור שזה קורה בתוך הראש שלך, הארי, אבל למה, תגיד לי, זה אומר שזה לא אמיתי?"(דמבלדור) הארי ודמבלדור-הארי פוטר ואוצרות המוות.
"אם לא תהיה בגריפינדור, נמחק אותך מהצוואה, אבל בלי לחץ" רון וויזלי לביתו רוז -הסוף של הארי פוטר ואוצרות המוות.
"כל האמיתות שאני עומד לומר לכם הם שקרים חסרי בושה." (כתבי בוקנון)-עריסת חתול.
ג'ון הולך ורואה את ניוט ישן ליד קן ציור, הציור הוא לוח שחור עם פסים לבנים*ניוט מתעורר*ניוט: "אתה רואה מה זה?"*מדלגת*"זו עריסת חתול" עדין ניוט. (פרוש- לניוט יש תראומת ילדות מהמשחק חוטים "עריסת חתול".)*ניוט:"אחד המשחקים העתיקים ביותר,עריסת חתול.*כבר מאה אלף שנים או יותר, מבוגרים מנפנפים סבכי חוטים בפרצופי הילדים שלהם*אין פלא שילדם גדלים משוגעים. עריסת חתול היא רק אוסף של איקסים בין הידיים של מישהו, וילדים מסתכלים ומסתכלים ומסתכלים בכל האיקסים האלה..." "ו...?" (ג'ון) "שום חתול ושום עריסה מחורבנים!"- לא מצוטט- עריסת חתול.
פעמים אחרי שיחה מסובכת במיוחד. ניוט: "רואה את העריסה? רואה את החתול?"- עריסת חתול.
ישו: "תנו לקיסר את אשר לקיסר" בוקנון:"התעלמו מהקיסר. לקיסר אין צל של מושג מה הולך באמת."-עריסת חתול.
לא זוכרת איפה:בלה בלה בלה (אין לי כח להביא ציטוט) הארץ היחידה שבה 100% מהאנשים, כולל הקיסר שהוציא את הדת אל מיחוץ לחוק, מאמינים בדת של בוקנון, שהוצאה אל מחוץ לחוק על ידי הקיסר-אי שם בעריסת חתול. מיאו.
"מכת משי: כשה ירח בתוך שרשר,/תשל אסתרואידי, מש יוצר ים./כאי לו מארגש לסלעם/יוצר ימי מך תש."-אני ועוד קבוצה של ילדים משוגעים ל כל הראש. אנחנו אפילו ידעים מה זה לעזזל מכת משי.
"פסיו המתרחבים של הדוד אפריים היו מתארכים בכל פעם שהשמש שקעה במזרח"-אמירות חיים המתגלגל, מאת מוטי (מורה שלי) ברייט.
"ממש בשעה מוזרה זו, התכנסנו כאן כולנו בראשו של ברז ערוף ראש וקצוץ כבד. לא קל היה הדבר ולא פשוט היה והווה ויהיה וכך הלאה. שלא לדבר על ולכן לא נדבר על. שלא לומר ולכן כן נאמר לא! אכן כך הוא,וגם הוא לא היה! כל סימני השאלה מתפוגגים מנחת מתחת לראש הסיכה וכך הכדור מתגלגל (אחותך מתגלגלת!) והגלגל מסתובב (סבתא שלו מסתובבת), והילד חורק והילדה (מי יודע?) שונקת!"-אמירות מישהוא מנותק מהמציאות, מאת מוטי ברייט.
חזרה למעלה
חד קרן
מנהלת ראשית

הודעהפורסם: רביעי אוק' 22, 2008 2:54 pm    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

קודם כל:צומות.
דבר שני.
צום בד"כ לא נחשב חג(חוץ מכיפור),אה....וחוץ מזה שגם בצום חוץ מהצום עצמו,לפניו ואחריו אוכלים טונות!!!!!!!(לפחות אניSmile)

תודה וקרדיט לגיא_פוטר!!!

חזרה למעלה
הצג הודעות מלפני:   
פרסם נושא חדש   הגב לנושא    אינדקס הפורומים של הוגוורטס -> המשרד של חד קרן כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה

פיתוח התאמה ותמיכה ע"י חברת אקטיב-טק בע"מ (מבוסס phpBB)